«Це відверта неповага до людей, порушення умов колективного договору та Меморандуму про співробітництво між облрадою, ДП «Чернігівторф», Смолинською сільрадою та колективом підприємства, – заявив заступник голови облради Арсен Дідур. – Ми вирішили винести на розгляд найближчої сесії звернення з вимогою дати правову оцінку неправомірним діям генерального директора Державного концерну «Укрторф» Озерчука,...
![Торф’яники страйкують, область мляво реагує, а Міністерство ігнорує](http://smolyntorf.com/wp-content/uploads/2018/11/gr_26.11.18_torf.jpg)