Разом із тим попит на продукцію торфозаводів – шалений. Підприємства не встигають виконувати замовлення, адже ціни на газ та дефіцит дров зробили торфобрикет найбільш доступним видом палива.
![Торфобрикет – по 2340!](http://smolyntorf.com/wp-content/uploads/2021/12/dymyt-truba-zhyve-zavod-min.jpg)
Published
Торф’яна галузь і Смолинський торфозавод зокрема є стратегічними в енергетичному плані для Чернігівщини. На цьому наголосив заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Іванов, перебуваючи з робочим візитом на підприємстві. Оглянувши його виробничі потужності, керівництво торфозаводу та Дмитро Іванов накреслили подальші спільні кроки для порятунку галузі.