Голова профспілки ДП «Чернігівторф» заявляє: якщо до понеділка керівник ОДА Андрій Прокопенко не виконає того, що обіцяв раніше, то в у понеділок об 11.00 торфовидобувники будуть в нього.
![Можливості для діалогу – вичерпані! Торфовидобувники йдуть до Прокопенка](http://smolyntorf.com/wp-content/uploads/2020/08/Strakhov-zaiava-2-3bcuw0j88kmjccquk9cbuy.jpg)
Published
Новим поштовхом до розвитку торф’яної промисловості Чернігівщини могла б стати спеціальна обласна програма, за якою б державні та комунальні установи зобов’язані були б замість дорогого і не завжди якісного привозного вугілля закуповувати місцевий якісний і значно дешевший торфобрикет. Окреме питання – потенціал продукції в сільському господарстві. Він колосальний! Відповідна...