На торф’яних болотах поблизу села Смолин Чернігівського району працівники торфозаводу почали заготовляти фрезерний торф – сировину, з якої в майбутньому виготовлятимуть паливні брикети. Щоправда цього року у торфовидобуників виникло кілька проблем, одна з яких – свавілля поліції. За словами головного інженера підприємства Андрія Стархова, заготівлю ускладнює наявність значної вологи....
![«Заготовляємо фрезер, але якщо заблокують рахунки, то ми зупинимось»](http://smolyntorf.com/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20230514_134227_707.jpg)
Published