Чернігівська обласна військова державна адміністрація, Чернігівська обласна рада, Гончарівська територіальна громада мають спільну думку щодо долі Смолинського торфозаводу. 27 вересня потужне представництво з керівництва краю завітало привітати заводчан із 35-річним ювілеєм. Нам приємно усвідомлювати, що в обличчі обласної влади ми маємо надійних союзників. Хотілося, щоб у справу відстоювання галузі...
![Смолинському торфозаводу – 35. ФОТО](http://smolyntorf.com/wp-content/uploads/2022/09/0x0-14-min.jpg)
Published