Під виглядом інвентаризації – знищення: смолинські шахтарі не пустили на завод самозванців

Працівники Смолинського торфозаводу філії ДП «Чернігівторф» заблокували прохід і не пустили на підприємство незаконно призначеного виконуючого обов’язки директора ДП «Чернігівторф» Петра Слуценка та його заступника. Останні приїхали на підприємство нібито для проведення інвентаризації. Заводчани переконані, що паралельно з інвентаризацією міністерські призначенці планують підписати акт передачі активів заводу на баланс ДП «Чернігівторф» з подальшим блокуванням рахунку, таким чином остаточно знищивши завод.

Міністерські призначенці намагаються узаконити процедуру передачі ДП «Чернігівторф» у Фонд державного майна для подальшої приватизації підприємства. ДП «Чернігівторф» поспішно передали до ФДМУ напередодні відставки попереднього уряду без проведення інвентаризації, тим самим грубо порушивши процедуру передачі.

Тож в.о. директора ДП «Чернігівторф» Петро Слуценко разом із своїм заступником намагалися потрапити на Смолинський торфозавод і провести інвентаризацію. Працівники підприємства зустріли призначенців на вході і не пустили на територію заводу.

На думку голови профспілки ДП «Чернігівторф» Андрія Страхова, актом про інвентаризацію все не закінчиться, адже міністерські ставленики планують паралельно видати ще й акт передачі Смолинського торфозаводу на баланс ДП «Чернігівторф» і закрити філію. Це призведе до зупинки виробництва та заборгованості по основним статтям.

Нагадаємо, на сьогодні у борговій ямі перебуває тільки ДП «Чернігівторф», жодна з філій боргів не має. Профспілки оскаржують в судах наказ профільного міністра про призначення Петра Слуценка виконуючим обов’язки ДП «Чернігівторф». Таке призначення суперечить статуту державного концерну «Укрторф», у якому сказано, що відповідну посаду має право обіймати лише людина із досвідом роботи в торф’яній галузі.

За інформацією Смолинського торфозаводу філії ДП «Чернігівторф»