Антикорупційний комітет парламенту звернувся до Гройсмана щодо врегулювання ситуації на «Чернігівторфі»  

Комітет з питань запобігання та протидії корупції Верховної Ради України направив до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана звернення щодо врегулювання ситуації на державному підприємстві «Чернігівторф».

У листі за підписом голови парламентського антикорупційного комітету Ігоря Попова Володимира Гройсмана просять відреагувати на звернення голови профспілкової організації управляння ДП «Чернігівторф» Андрія Страхова та вжити необхідних заходів.

Звернення до Гройсмана

Відповідний лист парламентарі з комітету з питань запобігання та протидії корупції направили також на адресу свого колеги – Голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександру Домбровському.

Зверення Домбровському

Нагадаємо, з листопада минулого року на ДП «Чернігівторф» триває конфліктна ситуація між шахтарями Смолинського (село Смолин Чернігівського району) і Ірванцівського (село Кути Семенівського району) торфозаводів та міністерським призначенцем Іллею Рокоче, якого торф’яники звинувачують у спробах рейдерського захоплення заводів.

У грудні 2018 року Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив у повному обсягові позовні вимоги первинної профспілкової організації Управління «Чернігівторф» Незалежної профспілки гірників України і скасував дії деяких наказів Міненерговугілля.

Одним з них було звільнено з посади виконуючого обов’язки директора ДП «Чернігівторф» Юрія Бондаренка та призначення замість нього скандально відомого помічника одіозної Ірини Геращенко – Іллю Рокоче. Останній встиг заблокувати рахунки Смолинському торфозаводу, що призвело до багатомільйонних збитків і боргів, які продовжують накопичуватись.

За інформацією Смолинського торфозаводу ДП «Чернігівторф»