Профспілковий лідер шахтарів Чернігівщини просить допомоги у Лукашенка

Голова первинної профспілкової організації ДП «Чернігівторф» та голова профспілки Смолинького торфозаводу Андрій Страхов обіцяє Президенту України Петру Порошенку публічно звернутися за допомогою до голови Республіки Білорусь Олександра Лукашенка. Профспілковий лідер обурений відсутністю будь-якої допомоги шахтарям Чернігівщини з боку держави та планам уряду Гройсмана віддати стратегічну галузь в приватні руки. Текст звернення наводимо нижче.

«Шановний, Петре Олексійовичу!

Колектив «Смолинського торфозаводу» ДП Чернігівторф вже неодноразово звертався до Вас і письмово і по телебаченню, зверталися і до Володимира Гройсмана, і до Ігоря Насалика. Але на наш превеликий жаль уряд України не чує робочих людей. Всі двері урядових установ закриті. Нас починають чути тільки перед виборами, або коли у людей уривається терпець і вони йдуть на жорсткі заходи. На сьогоднішній день завод знаходиться в критичному стані і чим довше йде протистояння між профспілковою організацією заводу і різними міністерствами, тим скрутніший стан торф’яної промисловості Чернігівщини. Завод працює, виготовляє продукцію, але на превеликий жаль, через борги минулих років все більше і більше стає на коліна. Допомоги, якої ми чекали від держави, немає. На наші звернення надходять тільки відписки. завод труять аудитами, податками, а виконавчі служби вже готові пустити завод на металобрухт.

Не вийшло Міністерству вугільної промисловості віддати завод бандитам, так його поставили в план приватизації. Це підприємство – стратегічного значення!

Колектив заводу, за згоди Гончарівської громади, вирішив, що якщо наш Уряд не хоче звертати уваги на сигнал SOS від людей, які голосували і які обрали чинуш, котрі далі свого корита нічого не бачать, звернутися до президента Білорусії з проханням про надання допомоги та сприяння у відновленні Смолинського торф’яного заводу. Адже в Білорусі всі заводи з виробництва брикету працюють і процвітають. Уряд Білорусії приділяє величезну увагу розвитку торф’яної промисловості і піклується про людей, що працюють на таких підприємствах».

Голова профспілкової організації Смолинського торфозаводу                                                        

Страхов Андрій Львович